POP-UP stěna High-End 3x3 a 3x4

od 23 400 Kč / ks od 28 314 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

PopUp Magnetic je nejpropracovanější prezentační stěna na trhu od Švédského výrobce Expolinc bez kompromisů. Jedná se o nejvyšší kvalitu materiálů a dílenského zpracování. 

Na nůžkovitou konstrukci sestavenou ze segmentů o rozměrech cca 700 x 700 mm se pomocí silných magnetů navěšují jednotlivé grafické panely. 

Grafické panely jsou ze zadní strany opatřeny magnetickými proužky a páskou, která perfektně zapadne do ložisek na zajištěné konstrukci. 

PopUp Magnetic nabízí vynikající ergonomii, jednoduchou obsluhu a sestavení a variabilitu.

Detailní informace

Cena včetně tisku: 3x3 rovná TRAVEL
cca 7 dnů
32 501 Kč / ks
39 326.21 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 3x3 zaoblená BASIC
cca 7 dnů
23 400 Kč / ks
28 314 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 3x3 zaoblená Standart
cca 7 dnů
38 200 Kč / ks
46 222 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 3x3 zaoblená TRAVEL
cca 7 dnů
31 600 Kč / ks
38 236 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 4x3 rovná TRAVEL
cca 7 dnů
36 900 Kč / ks
44 649 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 4x3 zaoblená BASIC
cca 7 dnů
27 800 Kč / ks
33 638 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 4x3 zaoblená TRAVEL
cca 7 dnů
35 950 Kč / ks
43 499.50 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

V nabídce jsou různé velikosti stěn a to jak v rovném tak zaobleném provedení. Vyberte si to správné balení, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

BASIC - toto balení je určeno pro zákazníky, kteří nebudou se stěnou manipulovat nebo cestovat. Celá konstrukce je zabalená v kartonové krabici a neobsahuje světla ani stolek.

TRAVEL - balení určené pro zákazníky, kteří hodně cestují a chtějí lehkou a skladnou stěnu ve spolehlivém obalu. Kromě konstrukce je v balení také pár černých halogenových světel.

PREMIUM - toto je určené nejnáročnějším zákazníkům, kteří používají systém mnohokrát v roce, na různých místech a při různých příležitostech a chtějí mít něco extra. Součástí tohoto balení je kromě konstrukce a páru halogenových světel také skládací svrchní deska a pevný transportni kontejner, ze kterého lze pomocí svrchní desky vytvořit prezentační pultík.

Jako všechny systémy Expolinc je i PopUp Magnetic kryt garancí doživotní funkčnosti.

Balení Basic
Vhodné pro zákazníky, kteří chtějí stěnu postavit na jedno místo a neplánují s ní cestovat. Dodáváno v kartónové krabici.
Obsah balení: konstrukce, magnetické tyče, panelové pásky, 30m magnetické samolepící pásky, kartónová krabice.

Balení Travel
Pro toho, kdo bude se systémem cestovat a potřebuje snadno manipulovatelný a lehký obal. Dodáváno v praktické a elegantní vyztužené tašce na kolečkách.
Obsah balení: konstrukce, magnetické tyče, panelové pásky, 30m magnetické samo- lepící pásky, 2x 200w bodové světlo v ochranném obalu, přepravní vyztužená taška na kolečkách.

Balení Premium
Kompletní řešení pro příležitosti, které vyžadují něco navíc. Dodáváno v pevném plastovém boxu na kolečkách, který snadno změníte v prezentační stolek.
Obsah balení: konstrukce, magnetické tyče, panelové pásky, 30m magnetické samolepicípásky, 2x 200W bodové světlo v ochranném obalu, obal na grafické panely, přepravní pevný box na kolečkách včetně dřevěné desky.


Balení case & counter
Kompletní řešení obsahující objemný transportní box na kolečkách, který během minuty rozložíte ve stylový prezentační stolek. Pohodlný a široký prezentační stolek obsahuje dvě poličky pro uložení například katalogů.
Obsah balení: konstrukci pop Up magnetic, magnetické tyčky včetně obalu, panelové pásky, 30 m magnetické samolepicí pásky, Case & Counter stolek bez svrchnídesky, a 2 halogenová světla o výkonu 120 W v tašce.

Ceny jsou včetně tisku na PET film 450mic + nášlapná matná laminace.