POP-UP stěna High-End 3x3 a 3x4

od 23 400 Kč / ks od 28 314 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

PopUp Magnetic je nejpropracovanější prezentační stěna na trhu od Švédského výrobce Expolinc bez kompromisů. Jedná se o nejvyšší kvalitu materiálů a dílenského zpracování. 

Na nůžkovitou konstrukci sestavenou ze segmentů o rozměrech cca 700 x 700 mm se pomocí silných magnetů navěšují jednotlivé grafické panely. 

Grafické panely jsou ze zadní strany opatřeny magnetickými proužky a páskou, která perfektně zapadne do ložisek na zajištěné konstrukci. 

PopUp Magnetic nabízí vynikající ergonomii, jednoduchou obsluhu a sestavení a variabilitu.

Detailní informace

Cena včetně tisku: 3x3 rovná TRAVEL
cca 7 dnů
32 501 Kč / ks
39 326.21 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 3x3 zaoblená BASIC
cca 7 dnů
23 400 Kč / ks
28 314 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 3x3 zaoblená Standart
cca 7 dnů
38 200 Kč / ks
46 222 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 3x3 zaoblená TRAVEL
cca 7 dnů
31 600 Kč / ks
38 236 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 4x3 rovná TRAVEL
cca 7 dnů
36 900 Kč / ks
44 649 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 4x3 zaoblená BASIC
cca 7 dnů
27 800 Kč / ks
33 638 Kč včetně DPH
Cena včetně tisku: 4x3 zaoblená TRAVEL
cca 7 dnů
35 950 Kč / ks
43 499.50 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

V nabídce jsou různé velikosti stěn a to jak v rovném tak zaobleném provedení. Vyberte si to správné balení, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

BASIC - toto balení je určeno pro zákazníky, kteří nebudou se stěnou manipulovat nebo cestovat. Celá konstrukce je zabalená v kartonové krabici a neobsahuje světla ani stolek.

TRAVEL - balení určené pro zákazníky, kteří hodně cestují a chtějí lehkou a skladnou stěnu ve spolehlivém obalu. Kromě konstrukce je v balení také pár černých halogenových světel.

PREMIUM - toto je určené nejnáročnějším zákazníkům, kteří používají systém mnohokrát v roce, na různých místech a při různých příležitostech a chtějí mít něco extra. Součástí tohoto balení je kromě konstrukce a páru halogenových světel také skládací svrchní deska a pevný transportni kontejner, ze kterého lze pomocí svrchní desky vytvořit prezentační pultík.

Jako všechny systémy Expolinc je i PopUp Magnetic kryt garancí doživotní funkčnosti.

Balení Basic
Vhodné pro zákazníky, kteří chtějí stěnu postavit na jedno místo a neplánují s ní cestovat. Dodáváno v kartónové krabici.
Obsah balení: konstrukce, magnetické tyče, panelové pásky, 30m magnetické samolepící pásky, kartónová krabice.

Balení Travel
Pro toho, kdo bude se systémem cestovat a potřebuje snadno manipulovatelný a lehký obal. Dodáváno v praktické a elegantní vyztužené tašce na kolečkách.
Obsah balení: konstrukce, magnetické tyče, panelové pásky, 30m magnetické samo- lepící pásky, 2x 200w bodové světlo v ochranném obalu, přepravní vyztužená taška na kolečkách.

Balení Premium
Kompletní řešení pro příležitosti, které vyžadují něco navíc. Dodáváno v pevném plastovém boxu na kolečkách, který snadno změníte v prezentační stolek.
Obsah balení: konstrukce, magnetické tyče, panelové pásky, 30m magnetické samolepicípásky, 2x 200W bodové světlo v ochranném obalu, obal na grafické panely, přepravní pevný box na kolečkách včetně dřevěné desky.


Balení case & counter
Kompletní řešení obsahující objemný transportní box na kolečkách, který během minuty rozložíte ve stylový prezentační stolek. Pohodlný a široký prezentační stolek obsahuje dvě poličky pro uložení například katalogů.
Obsah balení: konstrukci pop Up magnetic, magnetické tyčky včetně obalu, panelové pásky, 30 m magnetické samolepicí pásky, Case & Counter stolek bez svrchnídesky, a 2 halogenová světla o výkonu 120 W v tašce.

Ceny jsou včetně tisku na PET film 450mic + nášlapná matná laminace.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení